Aktualności

Szkolenie OSKP 1-2.03.2013 r.

autor:

dsc_2301.jpgpin
Zobacz całą galerię
Na początku marca br. w firmie Piotra Batury w Łaziskach odbyło się szkolenie zorganizowane przez OSKP. Spotkaniu towarzyszyło hasło: "Cudze chwalicie - swego nie znacie - czyli prezentacja polskich współczesnych materiałów zduńskich i ich producentów".
Pierwszy dzień szkolenia poświęcono przeglądowi rodzimych palenisk piecowych oraz omówieniu oferty klejów i zapraw zduńskich. Każda z firm biorących udział w spotkaniu mogła podłączyć własne urządzenia do komina i zaprezentować uruchomione paleniska. Rury do podłączeń dostarczyła firma Darco. Automatykę i sterowanie zapewniła z kolei firma Tatarek.
Natomiast drugi dzień upłynął na prezentacji systemów kanałowych, płyt konstrukcyjnych do obudów pieców i kominków, przyłączy piecowych, sterowania i automatyki we współczesnym zduństwie. Wszystkie przedstawiane i omawiane urządzenia oraz materiały były produkcji polskiej. Swoje produkty prezentowały firmy: Kafel-Kar (piec akumulacyjny Termokaust) Kokoszka-Lotz (palenisko z podajnikiem na pellety), krakowscy producenci kształtek akumulacyjnych z Cebudem na czele, Kornak (wkład Braseco), Tatarek, Robi-Ren, Unirol, Pama. O produktach marki PCO Żarów opowiadał Piotr Batura. 
Okazuje się, że polski rynek jest samowystarczalny i oferuje produkty bardzo dobrej jakości, konkurencyjne na europejskim rynku. Kolejna inicjatywa OSKP cieszyła się dużym zainteresowaniem - na szkolenie przybyło około 70 osób. Uczestnicy zakwaterowali się w Hotelu Pietrak w Wągrowcu. Udział w spotkaniu był bezpłatny dla członków Stowarzyszenia.

Szkolenie OSKP 1-2.03.2013 r.pin
Szkolenie OSKP 1-2.03.2013 r.pin
Szkolenie OSKP 1-2.03.2013 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek