Aktualności

Szkolenie OSKP 19-20.04.2013 r.

autor:

dsc_2974.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 19-20 kwietnia w Wielogórze odbyło się kolejne szkolenie, zorganizowane przez OSKP. Udział w warsztatach był całkowicie bezpłatny dla członków OSKP. Tym razem gospodarzem była firma Kratki.pl, która oprowadziła uczestników po swoim przedsiębiorstwie. 
Dwudniowe spotkanie zostało podzielone na trzy zasadnicze bloki tematyczne: 1."Odpowiedzialność cywilna w świetle prawa i umów ubezpieczeniowych"; 2."Miejsce kominka we współczesnych trendach aranżacji wnętrz"; 3. "Kominy i wentylacja w świetle prawa i praktyki stosowania". Poszczególne bloki prowadzili prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach: Radca Prawny mgr Rafał Nowak, Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek - architekci z popularnego programu "Dekoratornia", mgr inż. Jerzy Szatan - Dyrektor Pracowni Analiz Spalinowo - Wentylacyjnych, Biegły Sądowy ds. kominiarstwa, odprowadzania spalin i wentylacji nawiewno-wywiewnej. 
Uczestnicy szkolenia zdobyli cenne informacje na temat odpowiedzialności cywilnej, architektury wnętrz oraz kominów i wentylacji. Nie zabrakło również rozrywek. Firma Kratki.pl zaprosiła zgromadzonych na uroczystą kolację po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie OSKP 19-20.04.2013 r.pin
Szkolenie OSKP 19-20.04.2013 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek