Aktualności

Szkolenie OSKP 25-26.09.2015 r.

autor:

W dniach 25-26 września, w łódzkim hotelu Agat, odbyło się szkolenie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie pod hasłem "Czas na pelet".
dsc_8313.jpgpin
Zobacz całą galerię
Swój liczny udział zgłosili producenci urządzeń na pelet oraz samego peletu, a niektórzy z nich zdecydowali się na zaprezentowanie swoich ofert podczas szkolenia. Wśród nich była m. in. firma Lechma z Poznania, Inteligentne Ogrzewanie Sp. z o.o. z Krakowa oraz Koperfam z Legionowa. Ponadto firma Godkowie zaprezentowała urządzenia marki Hoxter oraz materiały do obudowy kominków i pieców.
Kolejnym niezwykle istotnym punktem spotkania było szkolenie techniczne, w ramach którego Witold Jaworski podzielił się m. in. swoimi doświadczeniami biegłego sądowego, a następnie wystąpił Ziemowit Nowakowski, który z kolei omówił konkretny przypadek pożaru w domu drewnianym.
Zainteresowanie zgromadzonych wzbudziły ciekawe urządzenia firmy Euromobil dające duże udogodnienie w pracy kominkarza, zwłaszcza schodołaz Liftkar HD Fold 330.
Spotkanie zakończyło się ciekawą wycieczką pod hasłem "śladami ziemi obiecanej". Przewodniczka w ciekawy sposób przedstawiła historię miasta z czasów jego świetności i związanych z nim ludzi.
Wycieczka była zorganizowana i sponsorowana przez Stefana Maciejewskiego - Studio Kominki z Łodzi.
Szkolenie OSKP 25-26.09.2015 r.pin
Szkolenie OSKP 25-26.09.2015 r.pin
Szkolenie OSKP 25-26.09.2015 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek