Aktualności

Szkolenie produktowe firmy Schmid

autor:

dsc00676.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Camina osiągnęła na rynku duży sukces i dzięki temu we wrześniu bieżącego roku mogliśmy świętować jubileusz 10 - lecia jej istnienia. Cała impreza, połączona ze szkoleniem produktowym firmy Schmid, odbyła się w nowej siedzibie firmy w Bissendorf koło Osnabrück, która zachwyca nowoczesną architekturą ze stali i szkła.
Na uroczystość zostali zaproszeni dystrybutorzy i wybrani klienci. Steinberg
Gruppe (dystrybutor Schmid w Polsce) zorganizowała wyjazd do Niemiec dla swoich partnerów biznesowych. Na miejscu goście zostali powitani uroczystą kolacją.
Kolejny dzień grupa polska zaczęła od zwiedzania całego centrum
logistyczno ? wystawienniczego, gdzie prezentowane są produkty i technologie marki Schmid. Była to okazja do poznania nie tylko techniki grzewczej, ale także idei, jakimi firma się kieruje. O poważnym stosunku do klientów świadczą również magazyny pełne gotowych produktów, co gwarantuje płynne reagowanie na zapotrzebowanie rynku oraz systematyczne i terminowe dostawy towaru. Jest to jeden z wielu czynników budujący solidny wizerunek firmy.
Po południu około godziny 15 - tej goście mieli okazję zwiedzić miasto Osnabrück, gdzie była również możliwość posmakowania specjalności regionu. Po powrocie do siedziby czekała już na gości kolejna część prezentacji produktowej. Następnie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wyśmienitą zabawę. Część integracyjna, w której wzięło udział ponad 1000 osób,
była wytchnieniem po całym intensywnie spędzonym dniu. Można było się zrelaksować słuchając zespołu muzycznego zaproszonego specjalnie na tę imprezę i jednocześnie korzystać z gościnności gospodarzy. Zabawa trwała aż do późnych godzin nocnych.
Szkolenie produktowe firmy Schmidpin
Szkolenie produktowe firmy Schmidpin
Szkolenie produktowe firmy Schmidpin
Szkolenie produktowe firmy Schmidpin
Szkolenie produktowe firmy Schmidpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek