Aktualności

Szkolenie Romotop 22.06.2015 r.

autor:

W dniu 22.06.2015 r. w siedzibie czeskiej firmy Romotop odbyło się spotkanie szkoleniowe.
_000596_.jpgpin
Zobacz całą galerię
Uczestnicy mogli dotrzeć na miejsce korzystają z autokaru wyruszającego spod firmy Ekkom w Cieszynie lub własnym transportem. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania fabryki Romotop. Udostępniono m. in. nową halę produkcyjna, można było także podziwiać nowoczesny park maszynowy, a co za tym idzie różnorodność powstających tam produktów i organizację pracy.
W części teoretycznej spotkania zaprezentowano szeroką gamę wyrobów firmy Romotop, omówiono produkty znajdujące się już w ofercie, a także nowości wchodzące właśnie do sprzedaży. Uczestnicy mogli także dowiedzieć się co nieco o historii firmy i planach inwestycyjnych oraz rozwojowych marki.
Kolejnym punktem programu był wspólny obiad w malowniczym centrum rozrywki - HEIpark w Toszowicach. Później wszyscy udali się do kaflarni marki Hein gdzie zaprezentowano najnowsze wyroby. Odbył się także pokaz montażu pieca z użyciem kafli Hein.
Na zakończenie spotkania uczestnicy mogli podyskutować, zaopatrzyć się w foldery informacyjne, a także złożyć konkretne zamówienia na produkty obu marek.
Szkolenie Romotop 22.06.2015 r.pin
Szkolenie Romotop 22.06.2015 r.pin
Szkolenie Romotop 22.06.2015 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek