Aktualności

Szkolenie Spartherm 17-18.10.2013 r.

autor:

025.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 17-18 października w siedzibie Spartherm w Gorzowie Wlkp. odbyło się szkolenie zduńskie "Wkłady piecowe, budowa techniką hipokausty, technika grzewcza. Brula i nasze kaflarnie (Arcadia, Kaufmann)". Oficjalnego otwarcia dokonał Ireneusz Bonarski. 
Zostało omówionych wiele zagadnień związanych z ciepłymi zabudowami, m.in. jak zabudować wkład kominkowy bez kratek. Historię firmy Brula przybliżyli Michael Thiel i Wojciech Dynowski. Z budową techniką hipokausty zapoznał zgromadzonych Roland Buławski. Omówił on również najważniejsze rozwiązania oferty Brula, a następnie poprowadził zajęcia praktyczne, po których uczestnicy udali się do fabryki Spartherm w Strzelcach Krajeńskich. Wieczorem, podczas uroczystej kolacji zorganizowano turniej wiedzy i sprawności oraz wręczono certyfikaty i pamiątkowe zdjęcia.
Drugiego dnia o technice grzewczej opowiadali Thomas Menge i Roland Buławski. Następnie została przybliżona oferta kaflarni Arcadia i Kaufmann Keramik. Po wspólnym obiedzie odbyło się oficjalne zakończenie szkolenia.

Szkolenie Spartherm 17-18.10.2013 r.pin
Szkolenie Spartherm 17-18.10.2013 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek