Aktualności

Szkolenie Spartherm 17-18.10.2013 r. - zapowiedź

autor:

spartherm_01.pngpin
Zobacz całą galerię
W dniach 17-18 października 2013 r. w siedzibie firmy Spartherm w Gorzowie Wlkp. odbędzie się szkolenie teoretyczno-praktyczne "Wkłady piecowe, budowa techniką hipokausty, technika grzewcza. Brula i nasze kaflarnie (Arcadia, Kaufmann)". 
Szkolenie poprowadzą: mistrz zduński i prekursor techniki hipokausty w Polsce - Roland Buławski, wieloletni praktyk oraz szkoleniowiec firmy BRULA - Michael Thiel, kierownik sprzedaży materiałów zduńskich - Wojciech Dynowski oraz Ireneusz Bonarski ze Spartherm Polska. Wśród prelegentów znajdzie się również Thomas Menge - pracownik firmy Spartherm Feuerungstechnik z długoletnim stażem, który specjalizuje się w technice grzewczej w rozwiązaniach piecowych. 
W programie przewidziano także moduł "BHP i ppoż. w branży kominkowej", który poprowadzi specjalista ds. BHP i ppoż. - Tomasz Maciejewicz. Dla uczestników przygotowano dodatkową atrakcję - wycieczkę do fabryki Spartherm w Strzelcach Krajeńskich. Ponadto wieczorem odbędzie się wiele ciekawych konkursów, które uświetni kolacja.

Szkolenie Spartherm 17-18.10.2013 r. - zapowiedźpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek