Aktualności

Szkolenie Spartherm 27 - 28.09.2012 r.

autor:

2_28.jpgpin
Zobacz całą galerię
W siedzibie Spartherm Polska w dniach 27 - 28 września 2012 r. odbyło się szkolenie produktowe i sprzedażowe dla polskich przedstawicieli firmy Spartherm.
W pierwszym dniu wykład wygłosił główny inżynier z fabryki Spartherm z Melle - dr Volker Schmatloch. Tematem wykładów i ożywionych dyskusji po nich były kolejno: wkłady piecowe, wkłady konwekcyjne i nowości: Linear II generacji i osprzęt, wkłady spłycone GET, wkłady H2O.
Wieczorem wszyscy przedstawiciele i zespół Spartherm Polska spotkali się na tradycyjnej kolacji. Zostały na niej wręczone certyfikaty i pamiątkowe zdjęcie ze szkolenia.
Drugi dzień szkolenia zaczęto od kursu fotografii, który poprowadził dyplomowany fotograf, Sławomir Sajkowski. Następnie odbyło się szkolenie "Sprzedaż produktów luksusowych". Forma zajęć miała charakter warsztatowy - przeprowadzono liczne ćwiczenia indywidualne i w grupach, gry symulacyjne oraz "burzę mózgów". Prowadzącą była Urszula Śliwińska-Misiak  - dyplomowany i doświadczony trener biznesu, filozof, wykładowca akademicki.
Na koniec dwudniowego szkolenia, Dyrektor Marketingu, Andrzej Stefanowicz przedstawił nowe zadania i objaśnił sposób ich realizacji. Z dużym entuzjazmem przyjęto program"Fair Play Spartherm" i towarzyszące mu projekty. Więcej na spartherm.pl.

Szkolenie Spartherm 27 - 28.09.2012 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek