Aktualności

Szkolenie VARMSEN marzec 2009r.

autor:

img_1609.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 5-6 marca 2009 r. w Centrum Szkoleniowym Trzebinia Górka, odbyło się szkolenie firmy VARMSEN Polska. Jego celem było przybliżenie nowoczesnych technik montażu obudów kominkowych i piecowych, przy wykorzystaniu kafli oraz nowości w dziedzinie wkładów kominkowych.
Dzień pierwszy był poświęcony przede wszystkim ofercie austriackiej kaflarni Zehendner. Firma ze 140 letnią tradycją, szczycąca się wysokim uznaniem na rynkach zachodnich, ręczną produkcją, szeroką, niepowtarzalną gamą glazur, wchodząc na polski rynek zaprezentowała swoje wyroby. Równolegle z teorią mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazie praktycznym, prowadzonym przez doświadczonego zduna z firmy Zehendner Wolfganga Linza.
Drugi dzień poświęcono na zaprezentowanie nowych na polskim rynku systemów kominowych Scancore (jednokształtkowe kominy z betonu na bazie pumeksu) , Hild (kominy ze stali nierdzewnej) oraz Apros (przyłącza kominowe). Zaprezentowano również asortyment produktów firmy Brula, znajdujących się w ofercie firmy Varmsen i stanowiących uzupełnienie do oferty kaflarni Zehendner, a także nowości marek Schmid i Olsberg zakresie pieców grzewczych do ciepłej zabudowy. W trakcie wykładu omawiano kwestie techniczne związane z budową systemów kominowych, kwestie prawne, a także dotyczące przepisów p-poż i BHP.
Szkolenie zakończyło się uroczystym wręczeniem certyfikatów.
Szkolenie VARMSEN marzec 2009r.pin
Szkolenie VARMSEN marzec 2009r.pin
Szkolenie VARMSEN marzec 2009r.pin
Szkolenie VARMSEN marzec 2009r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek