Aktualności

Szkolenie w Northstar V/VI 2010

autor:

img_0039.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 27 - 28 mają, a także 31 maja - 1 czerwca w Trzciance oraz niedalekim Biernatowie odbył się cykl spotkań firmy Northstar Poland. Miały one na celu zaprezentowanie nowej serii pieców i kominków duetu norweskich projektantek Ingvild&Karoline, przy tej okazji świętowano również dziesięciolecie działalności Northstar Poland. 
Na spotkanie przybyli przedstawiciele firm branży kominkowej z Polski, a także z Niemiec i Rosji. W pierwszej kolejności była możliwość rozmowy z kierownikami poszczególnych działów, a później zgromadzeni zwiedzali zakłady produkcyjne.
Kolejnym punktem spotkania był bankiet zorganizowany w pobliskim Biernatowie. W nietypowej scenerii stodoły oprócz kufli piwa czekała na przybyłych także prezentacja nowości marki Nordpeis. O produktach opowiadał założyciel firmy Bjarne Varre, wiele z nich można było podziwiać w pełnej krasie, ponieważ większość z nich była podłączona. 
wieczór zakończył się imprezą przy muzyce zaproszonego zespołu "39 i pół". 
Następnego dnia omówiono zagadnienia współpracy dealerskiej i rozdano przybyłym certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu. 

Szkolenie w Northstar V/VI 2010pin
Szkolenie w Northstar V/VI 2010pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek