Aktualności

Targi ABOUT DESIGN - zapowiedź

autor:

dsc_0549_6761_zoom.jpgpin
Zobacz całą galerię
Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi zapraszamy na Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, które odbędą się w dniach 10-12 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku. Gościem specjalnym imprezy będzie Aleksandra Gaca - artystka na co dzień mieszkająca i pracująca w Holandii, projektantka tekstyliów i tkanin, laureatka wielu prestiżowych konkursów.
Program tegorocznych targów obfituje w liczne wykłady, debaty i seminaria. Po raz pierwszy będzie zaaranżowana DZIECIOSFERA - wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych. Ambasadorem motoryzacyjnym imprezy została marka samochodów Mini i goście targów będą mieli okazję odbycia jazdy próbnej najnowszym modelem samochodu - Paceman.
Na uczestników czekają również ciekawe wystawy, m.in: "Last Minute" (organizowana przez gdańską ASP), "Idea, Kreacja, Forma" (organizowana przez Katedrę Grafiki Projektowej ASP w Gdańsku), "Kolektyw 21" oraz "Od-Zysk Butik" (obywające się w ramach projektu "od-ZYSK" - recycling, upcycling design"). 

Targi ABOUT DESIGN - zapowiedźpin
Targi ABOUT DESIGN - zapowiedźpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek