Aktualności

Targi AQUATHERM NITRA 2015 na Słowacji

autor:

W dniach 10 - 13 lutego w Centrum Wystawienniczym Agrokomplex NITRA na Słowacji odbyły się targi AQUATHERM, poświęcone technice grzewczej, sanitarnej, ekologicznej, wentylacji i klimatyzacji oraz branżom pomiarowym i sterownia.
foto_collavino-9948.jpgpin
Zobacz całą galerię
Na targach nie zabrakło akcentów polskich. Na wspólnym stoisku fswoje wyroby zaprezentowały firmy DORTECH (producent uszczelnień szklanych do kominków i kotłów na paliwa stałe) oraz TATAREK (producent sterowników do kominków i kotłów na paliwa stałe).
Warto zaznaczyć, że polskie firmy zostały nagrodzone przez komisję targów. Złoty Medal Targów AQUATHERM NITRA 2015 za sterownik RT-16 przeznaczony do automatycznych kotłów na paliwa stałe trafił do firmy TATAREK z Wrocławia. Specjalne Wyróżnienie otrzymała firma SANITEC z Koła.
Targi odwiedziło w sumie 11503 zwiedzających, a swoje wyroby zaprezentowało 160 wystawców z 12 krajów (Słowacja, Czechy, Austria, Niemcy, Węgry, Chorwacja, Włochy, Litwa, Polska, Portugalia, Szwajcaria, Ukraina). Kolejne edycje targów Aquatherm odbędą się w dniach 9 - 12 luty 2016r. w Nitrze na Słowacji oraz w dniach 1 - 4 marzec 2016r. w czeskiej Pradze.
Targi AQUATHERM NITRA 2015 na Słowacjipin
Targi AQUATHERM NITRA 2015 na Słowacjipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek