Aktualności

Targi Budowlane Brno 2009

autor:

brno1.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tegoroczna edycja targów Brno 2009 udowodniła, że firmy zrozumiały konieczność uczestnictwa w targach i dbania o przyszły rozwój, nawet w okresie recesji w gospodarce. Ciężkie czasy zmusiły wystawców i organizatorów do położenia nacisku na kwestie związane z oszczędnością i dlatego problematyka budowy energooszczędnych budynków zajęła szczególne miejsce w programie tegorocznej edycji.

Branża budowlana jest motorem napędowym czeskiej ekonomii, zwłaszcza produkcja materiałów budowlanych, która zapewnia zatrudnienie znacznej części obywateli. Również obszar projektowania domów zajmuje szczytowe miejsce w przemyśle budowlanym, pomimo iż wymagania inwestorów znacznie spadają.

Międzynarodowe Targi Budowlane Brno 2009 to trzy samodzielne projekty:
Międzynarodowe Targi Budowlane IBF, Międzynarodowe Targi Technologii Sanitarnej, Ogrzewania, Klimatyzacji i Automatyzacji Budownictwa SHK i Targi Inwestycyjne URBIS Invest.

Imprezę odwiedziło ponad 80 tys gości z 44 krajów, podziwiając nowinki techniczne prezentowane przez ponad 1300 wystawców z dwudziestu trzech krajów. Branża kominkowa reprezentowana była zarówno przez liderów, jak i regionalne firmy. Zwiedzający mogli zapoznać się z produktami potentatów rynku światowego jak: Jotul, Edilkamin, Morso, La Nordica, Bodart & Gonay, Focus, Stuv, Skamol, Romotop, Haas + Sohn, Turbo Fonte. Swoją ofertę przedstawiły również dobrze znane w Polsce firmy lokalne jak Romotop, BeF, Enbra czy Kobok.

Zapraszamy na kolejną edycję targów, licząc iż tym razem przekroczona zostanie granica 100 tys odwiedzających.
Targi Budowlane Brno 2009pin
Targi Budowlane Brno 2009pin
Targi Budowlane Brno 2009pin
Targi Budowlane Brno 2009pin
Targi Budowlane Brno 2009pin
Targi Budowlane Brno 2009pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek