Aktualności

Targi Fireplace Salon w Moskwie

autor:

targi_stoisko.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów w Moskwie "Fireplace Salon", która miała miejsce w Crocus Expo w dniach 10 - 13 marca, po raz kolejny przyciągnęła rzesze zwiedzających i firm z branży kominkowej. Jest to największe wydarzenie związane z branżą kominkową w centralnej i wschodniej części Europy. W tym roku w targach wzięło udział około 80 wystawców z Rosji, Niemiec, Włoch, Węgier, Austrii. Polska była reprezentowana przez firmę Kratki.pl Marek Bal ze Wsoli. Stoisko Kratek.pl prezentowało linie wkładów żeliwnych oraz wodnych, które znajdują się w standardowej ofercie firmy. Dodatkową atrakcją był biokominek z serii Linate, który przyciągnął zwiedzających targi żywą wizją ognia. 
Organizatorzy targów przygotowali dla uczestników konferencję: "Modern Desidns of Fireplaces" dotyczącą panujących trendów w projektowaniu kominków. Przygotowane panele dyskusyjne poruszały m. in. tematykę regulacji jakie zaszły w prawie dotyczącym wkładów gazowych czy najnowszych kierunków w obudowach kominkowych. 
Targi w Moskwie zdobywają coraz większe uznanie wśród producentów i dystrybutorów branży kominkowej, dzięki czemu grono odwiedzających co roku poszerza się.  

Targi Fireplace Salon w Moskwie pin
Targi Fireplace Salon w Moskwie pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek