Aktualności

Targi Kamieni i Marmurów w Veronie

autor:

dsc_9145.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach od 4 do 7 października w Veronie odbyły się 42 Międzynarodowe Targi Kamieni i Marmurów. Co roku gromadzą one mnóstwo firm z branży kamieniarskiej z całego świata. Włosi od dłuższego czasu podgrzewali atmosferę i zachęcali wszystkich do odwiedzenia imprezy.

Targi nie zawiodły, duże zainteresowanie było widoczne prawie w każdym dniu ich trwania. Ich głównym zadaniem było pokazanie nowych i obowiązujących trendów w branży kamieniarskiej. Wzrost popularności mozaiki przełożył się na zainteresowanie maszynami do jej cięcia i układania. W części przeznaczonej dla wystawców maszyn do obróbki kamienia widać było, jak wielką rolę spełnia wspomaganie komputerowe maszyn, zapewniające perfekcyjną wręcz dokładność cięcia i projektowania dowolnych elementów.

Tłok wewnątrz hal targowych Veronafiere najlepiej świadczył o olbrzymim zainteresowaniu, jakim cieszy się włoska impreza. Wśród gości z całego świata nie zabrakło również naszych rodaków, którzy poświęcali najwięcej uwagi nowościom i trendom panującym we współczesnym kamieniarstwie. Byli to zarówno przedstawiciele międzynarodowych firm jak i ci, którzy co roku przyjeżdżają odwiedzić centrum kamieniarstwa.

Wśród wystawców wyróżniał się Antolini Luigi, który zmienił nieco filozofię organizowania ekspozycji. Przede wszystkim na stoisko firmy można było wejść tylko ze specjalnym zaproszeniem. W środku, w nieco upalnej atmosferze, znany włoski producent prezentował nowe materiały do zabudowy i dekoracji wnętrz.
Targi Kamieni i Marmurów w Veroniepin
Targi Kamieni i Marmurów w Veroniepin
Targi Kamieni i Marmurów w Veroniepin
Targi Kamieni i Marmurów w Veroniepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek