Aktualności

Targi KOK w Wels

autor:

dsc_6742.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tegoroczna edycja targów "KOK Austria - Europäische Fachmesse Kachelofen & Wohnkeramik" odbyła się w dniach 27 - 29 stycznia 2010 r. 
Jak zwykle, ze względu na lokalizację przewagę stanowiły firmy niemieckie i austriackie, ale obecni byli również przedstawiciele innych krajów europejskich. Swoje produkty prezentowały m. in. firmy: Brunner, Schmid, Spartherm, Jasba, Sommerhuber, Austroflamm, Kaufmann, Leda, Rath, Ortner, MEZ Keramik, Gast, Zehendner,Ruegg, Max Blank. M-Design i inni.
Jak zwykle w Wells można było obejrzeć wiele nowości wystawiających się firm. Widać, że coraz większą wagę przywiązuje się do sposobów i systemów akumulacji ciepła. 

Równoległe do trwających targów, które odwiedza coraz liczniejsza grupa polaków, odbył się Dzień Polski w siedzibie firmy Austroflamm w Krenglbach, oddalonym kilkanaście km od centrum wystawienniczego w Wels. Tam wszyscy przybyli zostali przywitani poczęstunkiem. Potem w centrum szkoleniowym firmy, można było podziwiać nowości w ofercie producenta, m. in. mniejsze wersje znanych już palenisk, jak np. Panorama. Widać było tendencję to zmniejszania palenisk, kładąc jednocześnie większy nacisk na zwiększenie ich wydajności i funkcjonalności. Odwiedzający siedzibę firmy mogli oglądać bogatą ekspozycję pieców, a także w laboratorium sprawdzić jak funkcjonują działające kominki. 

Targi w Wells nie są może największymi targami, jednak z pewnością są jednymi z ważniejszych. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem branży, w tym ciągle rosnącym zainteresowaniem firm polskich. 
Zapraszamy na przyszłoroczną jubileuszową 50-tą edycję targów, która z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń i cennych informacji o nowościach i kierunkach rozwoju branży kominkowej w Europie.

Targi KOK w Welspin
Targi KOK w Welspin
Targi KOK w Welspin
Targi KOK w Welspin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek