Aktualności

Targi Kominki 2016 już za nami

autor:

Targi Budma oraz Kominki 2016 przeszły do historii. Podczas czterech dni, swoją ofertę zaprezentowało około 800 firm z całego świata.
dsc_9371.jpgpin
Zobacz całą galerię
Już pierwszego dnia dało się zauważyć ogromne zainteresowanie, jakim cieszyły się targi. Zwłaszcza hala wystawowa z kominkami budziła sporo emocji, gdyż zwiedzający po raz kolejny mieli okazję podziwiać "kominki w akcji". Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż wystawcy stanęli na wysokości zadania i stoiska na hali 5A przyciągały nie tylko prezentowaną ofertą, ale również piękną formą.
Podczas targów rozdano Złote Medale MTP za najbardziej innowacyjne produkty. Nagrodzono m.in. produkty firm Spartherm, Hajduk oraz Iwona Pellets.
Wśród wielu wydarzeń targowych, nie można nie wspomnieć o wręczeniu nagród w trzeciej już edycji ogólnopolskiego konkursu Mam Kominek. Sama uroczystość (której oprawę muzyczną zapewnił Jerzy Tatarek z firmy Tatarek, a poprowadził Maciej Sikorski) jak zwykle przyciągnęła wielu gości. Finaliści konkursu otrzymali pakiet nagród od organizatora oraz Partnerów konkursu (między innymi: roczną prenumeratę magazynu Kominek, książkę o drewnie "Porąb i spal", ręcznie wykonany pamiątkowy kafel od Kafel-Art, szczypce do drewna "Krokodylki" ufundowane przez firmę Darco i inne upominki). Firmy wykonawcze otrzymały półroczną prezentację rozszerzoną w portalu "ogrzewnictwo.pl" ufundowaną przez firmę Termoklima właściciela portali "klimatyzacja.pl", "ogrzewnictwo.pl" i "pasywny-budynek.pl", a także wyjątkową ceramiczną statuetkę, projektu Jadwigi Gajdy-Lusiny, wykonaną w pracowni Kafel-Art Lidia Pogonowska. Zwyciężczyni odjechała pięknym, czerwonym Fordem Ka, a firma Kokoszka-Lotz Kominki i Piece, która wykonała zwycięski kominek otrzymała roczną kampanię reklamową w magazynie Kominek.
Magazyn Kominek tym razem obecny był na dwóch stoiskach. Na pierwszym oprócz Forda Ka, który czekał na panią Barbarę - nową właścicielkę, uwagę przykuwały białe meble Astrini Design projektu Doroty Koziary oraz biokominek Zen firmy Planika.
Na drugim stoisku magazynu Kominek, można było nabyć w promocyjnej cenie wyjątkową książkę o drewnie "Porąb i spal" autorstwa Larsa Myttinga, która już stała się bestsellerem w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Dzięki uprzejmości Jerzego Tatarka, na naszym stoisku była też okazja do zrobienia sobie zdjęcia z pięknym, zabytkowym Volkswagenem Karmann Ghia.
Dziękujemy wszystkim gościom i zapraszamy za dwa lata!

FOTORELACJA Z TARGÓW
FOTORELACJA Z WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE MAM KOMINEK
Targi Kominki 2016 już za namipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek