Aktualności

Targi Maison&Objet w Paryżu

autor:

Maison&Objet jest jednym z najbardziej wpływowych wydarzeń w świecie designu. W tym samym czasie i miejscu dochodzi do spotkań najbardziej utalentowanych designerów i architektów, którzy chcą dzielić się nowymi pomysłami, czerpią inspiracje oraz prezentują swoje osiągnięcia. 
dsc_9647.jpgpin
Zobacz całą galerię
Zainteresowanie jest tak duże, że targi odbywają się dwa razy w roku. Tegoroczna wrześniowa edycja stała się okazją do zaprezentowania oferty m. in. dwóch polskich form współpracujących ze sobą. Mowa tutaj o Planika Fires, producencie inteligentnych kominków na bioetanol oraz Astrini Design - twórców fantazyjnych miejskich mebli. Planika zaprezentowała swój rewolucyjny produkt z wbudowanym modułem WiFi - Fire Line Automatic 3. Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię spalania BEV, która optymalizuje pracę kominka. W przypadku niewłaściwego korzystania z kominka, wbudowane czujniki bezpieczeństwa automatycznie wyłączą urządzenie (np. czujnik CO2 lub czujnik rozlania paliwa). Istnieje także możliwość jego sterowania za pomocą urządzeń mobilnych, np. smartphona lub tabletu. Architekci byli szczególnie zainteresowani faktem, iż FLA3 może zostać umieszczony nie tylko w ścianie, ale także w podłodze, a nawet w meblu. To ogromnie rozszerza możliwości aranżacyjne oraz dekoracyjne tego urządzenia.
Targi Maison&Objet były okazją do zdobycia kolejnych doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz spotkań z gośćmi doceniającymi piękno inteligentnych kominków i nie tylko oraz ceniących nowoczesne rozwiązania.
Targi Maison&Objet w Paryżupin
Targi Maison&Objet w Paryżupin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek