Aktualności

Targi w Baku 17-20.10.2012 r.

autor:

-documents_and_settings-maria.itepolandspzoo.000-local_settings-temp--image1.pngpin
Zobacz całą galerię
Kolejna edycja targów budowlanych BakuBuild zakończyła się sukcesem. Aż 60% wystawców zadeklarowało chęć powrotu w przyszłym roku, rezerwując już podczas targów ponad 50% powierzchni zaplanowanej na rok 2013.
Warto zauważyć, że targi BakuBuild to największa i najszybciej rozwijająca się impreza targowa w Azerbejdżanie. Podczas tegorocznej edycji odnotowano znaczny wzrost liczby wystawców (455 firm z 31 krajów świata, w tym Polski).
O tym, że azerbejdżański rynek jest atrakcyjny dla inwestorów branży budowlanej z całego świata przekonuje obecność reprezentantów z Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Iranu, Niemiec, Portugalii i Włoch.
W tym samym czasie w Azerbejdżanie miały miejsce targi AquaTherm Baku. Wśród wystawców były firmy z Belgii, Czech, Finlandii, Japonii, Szwecji, USA czy Włoch. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Na długo przed rozpoczęciem AquaTherm 100% powierzchni było już rozdysponowane. Organizatorzy rozważają powiększenie powierzchni wystawienniczej w przyszłych edycjach. W przyszłym roku zapraszamy na targi do Baku w terminie 23-26 października!

Targi w Baku 17-20.10.2012 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek