Aktualności

Targi w Mediolanie z inteligentnym ogniem Planiki

autor:

Ponad 300 tysięcy odwiedzających z całego świata, wyjątkowe prezentacje produktów oraz premiery wiodących marek. To tylko nieliczne atrakcje towarzyszące tegorocznym targom Salone del Mobile w Mediolanie, które odbyły się w dniach 13 - 19 kwietnia 2015 r.
mdw15_03.jpgpin
Zobacz całą galerię
Specjalnie na okazję targów, Planika stworzyła koncepcję łączącą długą linię ognia z funkcjonalnością mebla włoskich firm Viebieffe, Res Italia oraz Caccaro. Stając się częścią współczesnego, europejskiego designu, Planika osiągnęła doskonałość poprzez stworzenie nieskończenie długiej linii ognia.
W ostatnim dziesięcioleciu Planika wypracowała sobie status światowego lidera projektowania "inteligentnego ognia", docenianego przez największe autorytety w zakresie wzornictwa, ale także klientów z całego świata.
"Podobnie jak w latach ubiegłych, prawdziwy ogień Planiki przyciągnął ogromne ilości odwiedzających. Obecnie kominki Planiki są dostępne w ponad 60 krajach na świecie. Targi w Mediolanie umożliwiają nam jeszcze większą ekspansję i popularyzację naszej marki. Na pewno pojawimy się tam również w przyszłym roku." - tłumaczy dyrektor działu marketingu, Anna Błaszczyk-Tubisz.
Na mapie włoskich targów meblarskich, polski design należy do coraz częściej poszukiwanych. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania ponadczasowych kolekcji oraz wyjątkowych rozwiązań w projektowaniu przestrzeni.
Między innymi dzięki Planice, produkty projektowane w Polsce stają się symbolem jakości. W Mediolanie zachwyciły nietuzinkowe kolekcje polskich firm meblarskich takich jak Kler, Comforty czy Paged.
W czasie trwania targów, Mediolan staje się centrum designu oraz miejscem spotkań projektantów, producentów oraz architektów będących pasjonatami dobrego wzornictwa. To tu wyznacza się trendy wnętrzarskie, które będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie.
fot. Małgorzata Dziemitko
Targi w Mediolanie z inteligentnym ogniem Planikipin
Targi w Mediolanie z inteligentnym ogniem Planikipin
Targi w Mediolanie z inteligentnym ogniem Planikipin
Targi w Mediolanie z inteligentnym ogniem Planikipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek