Aktualności

Targi WSZYSTKO DLA DOMU

autor:

Zapraszamy do udziału w 25. edycji Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU, która odbędzie się w dniach 15-16 października.

mts.jpgpin
Zobacz całą galerię

Podczas dwóch dni targów można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dla firm z branży jest to doskonała okazja do prezentacji oferty oraz nawiązania nowych kontaktów zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wystawcy targów mają także możliwość wzięcia udziału w konkursie Wyróżniony Wyrób, podczas którego ich produkty zostają poddane ocenie ekspertów – praktyków i przedstawicieli środowiska akademickiego.

Po raz szósty powstanie Strefa Designera, czyli przestrzeń targowa, na której młodzi projektanci prezentują swoją kreatywną i oryginalną twórczość. W strefie można zobaczyć prace studentów i absolwentów szczecińskich uczelni.

Targi dają także szansę nauki samodzielnego tworzenia i odnawiania przedmiotów do wnętrz. Wśród warsztatów, które odbędą się podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU są m.in. cieszące się dużą popularnością warsztaty z renowacji mebli, prowadzone przez Pawła Machometa - autora bloga Rzuć Pan Okiem. Podczas warsztatów fani designu, DIY i majsterkowania uczą się jak naprawić i nadać meblom zupełnie nowy wygląd.

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia do końca września. Organizatorzy przygotowali specjalne promocje dla branży meblarskiej. Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl.

Wstęp na targi jest BEZPŁATNY. 

mtspin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek