Aktualności

Tłumiki elastyczne w ofercie ALNOR

autor:

alnor_tlumiki.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Alnor wzbogaciła swoją ofertę o nowe tłumiki elastyczne (od lewej) SLESD, SLEAL i SLEFL. Tłumiki pozwalają na tłumienie hałasu powodowanego przepływem powietrza w instalacjach. Ich uniwersalność polega na płynnym dostosowaniu się do wymagań instalacji, zwłaszcza tam gdzie nie ma możliwości zastosowania tłumika sztywnego SIL.
Elastyczny tłumik akustyczny SLESD wykonany jest z perforowanego przewodu ALUDUCT AD-L. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest aluminiowo - poliestrowym płaszczem o grubości 45 mikronów. Zastosowana konstrukcja sprawia, że tłumiki są bardzo łatwe w montażu.
Z kolei tłumik SLEAL wykonany jest z perforowanego przewodu ALUDUCT. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest płaszczem ALUDUCT AD-L o grubości 45 mikronów, wzmocnionym stalowym drutem. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo wytrzymały płaszcz zewnętrzny. 
Tłumik SLEFL wykonany jest z perforowanego przewodu Alnor Flex. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest płaszczem ALUDUCT AD-L wzmocnionym spiralnie zwiniętym stalowym drutem. Tłumik SLEFL daje gwarancję wysokiej jakości. 
Tłumiki elastyczne wykonywane są z materiałów niepalnych. Odporność termiczna tłumików mieści się w granicach od -20 °C do +140 °C. Połączenie tłumika następuje za pomocą metalowych kołnierzy pełniących rolę nypla. Na zamówienie możliwe jest wykonanie innych długości, oraz zastosowanie połączeń mufowych. Produkty dostępne są w dwóch długościach 500 mm lub 600 mm i 1000 mm lub 1200 mm. Więcej na alnor.com.pl.

Tłumiki elastyczne w ofercie ALNORpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek