Aktualności

Tutbokominek i z ramą Migo

autor:

tki_migo.jpgpin
Zobacz całą galerię
Turbokominek I Migo to stylowy i elegancki kominek dostosowany do nowoczesnego wnętrza. Front kominka charakteryzuje się prostotą i nowoczesnością. Wspaniale komponuje się w nowoczesnych regipsowych czy kamiennych obudowach, których zaletami są nietypowe kształty, różnorodność kolorów i form. Możliwość wyboru strony otwierania drzwiczek pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy. 
Dodatkowo Turbokominek I Migo został wyposażony w innowacyjny system dopływu powietrza do komory spalania, o którym szersze informacje znajdują się na stronie internetowej makroterm.pl.
Turbokominek I Migo w połączeniu z Integratorem może pełnić rolę bufora energii w układach z kolektorami słonecznymi (rozwiązanie patentowe). Jest on dostępny w dwóch wersjach otwierania drzwiczek - lewo i prawostronnej. Turbokominek I Migo, podobnie jak pozostałe Turbokominki I - kominki z płaszczem wodnym i wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, dostępny jest w mocach: 18 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 160 do 230 m2, 24 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 230 do 290 m2, 32 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 290 do 400 m2.
Standardowe wyposażenie Turbokominka I Migo to wbudowany wymiennik do pracy w układzie zamkniętym, mikroprocesorowy system sterujący pracą instalacji z Turbokominkiem (obsługuje pracę kominka, wentylatora oraz pomp, współpracując z czujnikami), wentylator - urządzenie przeznaczone do nadmuchu powietrza do komory spalania Turbokominka, kolano i czopuch - elementy przyłącza kominowego, wykonane ze stali żaroodpornej w kolorze srebrnym, zestaw pompowy grupy Willo do CO oraz naczynie wzbiorcze z automatycznym uzupełnieniem wody w płaszczu kominka.

Tutbokominek i z ramą Migopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek