Aktualności

Verona Progetto Fuoco 2010

autor:

dsc_7059.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tegoroczna edycja targów w Veronie odbyła się w dniach 24 - 28 lutego.
Jak zwykle wśród wystawców byli przedstawiciele producentów i dystrybutorów z całego świata. Rozmach w organizacji targów było widać chociażby w wielkości stoisk, które robiły wrażenie nie tylko również swoją różnorodnością i pomysłowością w prezentacji oferty.
Mnóstwo różnorodnych prezentacji zaproponowały między innymi firmy takie jak: Spartherm, Brunner, Jolly Mec, Austroflamm, Palazzetti, Piazetta, Montegrappa, MCZ, Cola, Nordica, Sergio Leoni, Linkar, Schmid, Chazelles, Kal Fire, Don Bar, Clam, Totem czy Bodart&Gonay. Stawili się także producenci pieców steatytowych NunnaUuni i Tulikivi. Zainteresowanie steatytem wykazywali też inni producenci, którzy zwłaszcza w piecykach, coraz chętniej stosują elementy z tego kamienia. Firma Jotul z kolei zaproponowała bardzo ciekawe rozwiązania na biopaliwo. Bio-burnery mogą być stosowane w zamkniętych wkładach i piecykach. 

Wiele rozwiązań zmierzało w kierunku ułatwienia i automatyzacji obsługi urządzeń. Również podczas tych targów można było zauważyć rosnące znaczenie pellet jako alternatywnego paliwa. Większość producentów proponowała nowe rozwiązania wykorzystujące pellety, stawiając na wygodę obsługi tych urządzeń. 

Jedną z hal wystawowych zajmowali producenci maszyn i urządzeń do obróbki drewna i do produkcji pellet. Uwagę zwracała także oferta nietuzinkowych akcesoriów kominkowych i ogrodowych. Prezentowano także ciekawą ofertę grillów i całych zestawów ogrodowych. 

Targi w Veronie cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Potwierdza to fakt, że w tym roku również zanotowano wzrost liczby odwiedzających o prawie 1/4 w porównaniu do roku ubiegłego.  

Verona Progetto Fuoco 2010pin
Verona Progetto Fuoco 2010pin
Verona Progetto Fuoco 2010pin
Verona Progetto Fuoco 2010pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek