Aktualności

VI Warsztaty dla Architektów

autor:

dsc_1765_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
W czwartek, 20 września 2012 r., przestrzeń poznańskiej Galerii Wnętrz Sanpol już po raz szósty wypełniło kilkudziesięciu architektów i projektantów, zaproszonych na kolejne spotkanie z cyklu "Warsztaty dla Architektów".
Tym razem przybyli goście mogli zapoznać się z pokazami dwóch firm, mających swoje działy w Galerii Wnętrz Sanpol:Kowalstwo Artystyczne - Robert Męski i działająca w branży kominkowej oraz wellnes & spa, firma MWart, która zrealizowała projekt noszący tytuł "Woda i Ogień". Oprócz tego przedstawiciel firmy Jaga zaprezentował najnowsze trendy we wzornictwie grzejników, natomiast ofertę dotyczącą paneli i tynków dekoracyjnych oraz sztukaterii do wnętrz przedstawiła poznańska firma Camelea.
Tradycyjnie organizatorzy zadbali o artystyczną oprawę spotkania. Podczas Warsztatów odbył się wernisaż malarstwa Grzegorza Gruzy oraz wystawa ręcznie malowanego jedwabiu do wystroju wnętrz autorstwa Magdaleny Grabiak. Dużym zainteresowaniem wśród zebranych cieszyła się wystawa polskiego designu: mebli firmowanych marką modALTO oraz lamp stworzonych przez pracownię Artes Design, którą można oglądać jeszcze przez najbliższy miesiąc. 
Patronat medialny nad VI Warsztatami dla Architektów w Galerii Wnętrz Sanpol objął kwartalnik "Kominek".

VI Warsztaty dla Architektówpin
VI Warsztaty dla Architektówpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek