Aktualności

Warsztaty Zduńskie Justa 11 - 12.04.2014 r.

autor:

dsc_9360.jpgpin
Zobacz całą galerię
Pierwsze warsztaty zduńskie organizowane przez firmę JUSTA odbyły się w Zachełmiu, w Lawendowym Wzgórzu, pod hasłem: "PODZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ - Nowe rozwiązania w dziedzinie zduństwa".
Tematyka poruszana na warsztatach dotyczyła promowania polskich wyrobów szamotowych, palenisk rodzimej konstrukcji opracowanych przez JUSTA Salon Kominkowy. Omawiano zastosowanie kompatybilnej kształtki szamotowej do budowy pieców szamotowych opalanych drewnem. Odbyła się także prezentacja budowy pieca narożnego, pieca frontowego oraz zastosowania kształtki do budowania ciągów dymowych z akumulacją.
Zaprezentowano zastosowanie sterowania elektronicznego dopływem powietrza w piecach zduńskich, firmy Tatarek. Gośćmi spotkania byli także przedstawiciele firmy PCO Żarów oraz firmy Halmat. Również magazyn Kominek miał przyjemność brać udziału w warsztatach. Pierwszy dzień zakończył się uroczystą kolacją.
Sobotnia część spotkania rozpoczęła się od prezentacji materiałów i chemii zduńskiej oraz ich zastosowania. Później przystąpiono do rozbiórki pieca narożnego i dokładnego opisu jego działania. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach. Odbyło się także losowanie i wręczenie nagród dla uczestników. Kolejne warsztaty zduńskie zaplanowano już na 16 - 17 maj 2014 r.
Więcej zdjęć z warsztatów na naszym profilu na Facebooku
Warsztaty Zduńskie Justa 11 - 12.04.2014 r.pin
Warsztaty Zduńskie Justa 11 - 12.04.2014 r.pin
Warsztaty Zduńskie Justa 11 - 12.04.2014 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek