Aktualności

Wieczór Jazzowy w Jotul Studio Kryspinów

autor:

3 lipca 2015 r. w Kryspinowie koło Krakowa, w największym polskim salonie JotulStudio, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Wieczór Jazzowy dla architektów i projektantów wnętrz.
dsc_6631.jpgpin
Zobacz całą galerię
W eleganckim, loftowym wnętrzu salonu przybyli goście mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami produktów marek Jotul, Scan, i Atra należących do JotulGroup. Dzięki obecności dwóch pań architekt, na stałe współpracujących z salonem, przybyli projektanci mogli uzyskać szczegółowe porady dotyczące wykorzystania poszczególnych produktów do konkretnych realizacjach.
Z kolei Wojciech Krasnopolski - partner regionalny Jotuloraz pracownicy salonu służyli fachowymi informacjami technicznymi o poszczególnych produktach. Warto dodać, że urządzenia norweskiego producenta charakteryzują się elegancką, ponadczasową stylistyką, która świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, modernistycznych wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych.
W aranżacji tego salonu wykorzystano m. in. beton architektoniczny firmy Luxum, której przedstawiciel również był obecny na spotkaniu. Architekci i projektanci mogli skorzystać z jego fachowych porad dotyczących wykorzystania tego materiału w aranżacji kominków.
Główną atrakcją wieczoru był występ znanego artysty krakowskiej sceny jazzowej, jednego z najbardziej wszechstronnych polskich gitarzystów - Ryszarda Feliksa Styły. Uświetnił on swoją muzyką całe spotkanie, a także dał wyjątkowy, kameralny koncert dla przybyłych gości.

Lipcowe spotkanie zapoczątkowało serię Wieczorów Jazzowych dla architektów, które będą regularnie organizowane w JotulStudio Kryspinów, kolejne zaplanowano już na 2016 rok. Jest to ciekawa inicjatywa, a wieczory tego typu są doskonałą okazją do wspólnego spotkania kominkarzy, architektów i projektantów, do wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy, a także niezwykle przyjemnym sposobem na miłe spędzenie wieczoru przy lampce wina i doskonałej muzyce na żywo.
Wieczór Jazzowy w Jotul Studio Kryspinów pin
Wieczór Jazzowy w Jotul Studio Kryspinów pin
Wieczór Jazzowy w Jotul Studio Kryspinów pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek