Aktualności

Wirtualny doradca o produktach Barlinka

autor:

wirtualny_doradca_pop.jpgpin
Zobacz całą galerię
Z początkiem września 2010 r. firma Barlinek uruchomiła na stronie internetowej (www.barlinek.com.pl) Wirtualnego Doradcę. 
W tę rolę wcieliła się Małgorzata Podkowa-Domańska, współpracujący z Barlinkiem architekt wnętrz. Dzięki nowej formule klienci mogą w łatwy i szybki sposób uzyskać interesujące informacje o podłogach oraz pozostałych produktach spółki, bez konieczności ich samodzielnego wyszukiwania na stronie internetowej czy telefonicznego kontaktu z przedstawicielem firmy. W przypadku szczegółowych pytań, wirtualna Małgorzata kieruje użytkowników na livechat ze specjalistą Barlinek. 
Wirtualnego doradcę opracowała i zainstalowała na www.barlinek.com.pl firma Stanusch Technologies, specjalizująca się w przygotowywaniu innowacyjnego oprogramowania, wykorzystującego sztuczną inteligencję. Na firmowej witrynie Barlinka, jednego z największych na świecie producentów podłóg drewnianych, Wirtualny Konsultant (tzw. chatbot) jest do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z chatbotem można rozmawiać o aktualnej ofercie spółki, dotyczącej pelletu, brykietu drzewnego, deski barlineckiej, podłóg litych, a także podłóg sportowych i oklein. Doradca ten udziela także porad dotyczących układania i konserwacji drewnianych podłóg. Za Wirtualnym Doradcą kryje się program komputerowy, wykorzystujący metody i techniki sztucznej inteligencji, umożliwiający rozmowę z użytkownikiem. Zadaniem takiej wirtualnej postaci jest szybkie udzielenie informacji na temat oferowanych produktów i usług, warunków handlowych czy też innych zagadnień interesujących dla klientów. 
Dodatkową cechą, która wyróżnia wirtualną Małgorzatę jest integracja z Live Chatem. Obecnie Wirtualni Doradcy stanowią nie tylko nowoczesny, ale też dość spektakularny kanał komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami. Baza wiedzy, którą dysponują oparta jest na zestawie pytań najczęściej zadawanych przez klientów. Wirtualna Małgorzata w przypadku braku informacji na zadany problem potrafi skierować klienta na chat z rzeczywistym konsultantem firmy Barlinek. Pracownik firmy ma dostęp do zapisu wcześniejszej rozmowy, dzięki czemu może swobodnie przejąć dyskusję. 
Zapraszamy na stronę www.barlinek.com.pl.

Wirtualny doradca o produktach Barlinkapin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek