Aktualności

Wkład BLANKA 8 kW

autor:

blanka_w1.jpgpin
Zobacz całą galerię
BLANKA 8 kW to nowy wkład kominkowy w ofercie firmy Kratki.pl o palenisku z wertykalną komorą spalania. Korpus paleniska wykonany jest ze stali kotłowej, a jego komora wyłożona została formatkami z wermikulitu, który zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury spalania, co przekłada się na wyższą efektywność pieca. Wkład dostępny jest również z wyłożeniem formatkami typu Thermotte, które nie tylko nadają mu elegancki wygląd, ale także właściwości akumulacyjne. Na bokach i plecach wkładu rozmieszczone są radiatory, które zwiększając powierzchnię wymiany ciepła, oddają więcej ciepła do otoczenia.
W standardzie wkład posiada wbudowany króciec regulacji dopływu powietrza pierwotnego z zewnątrz, a także regulację dopływu powietrza wtórnego, które ogranicza emisję CO.
Ponadto Blanka wyposażona jest w kierownicę powietrza nazywaną również systemem czystej szyby, nowoczesny i poręczny uchwyt do otwierania drzwiczek oraz regulowane nóżki, które w łatwy sposób pozwalają wypoziomować wkład. Regulowany króciec spalin, może być skierowany zarówno do góry, jak i do tyłu. Tak wyposażony wkład jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką sprawność ok. 78% oraz niską emisję CO wynoszącą mniej lub równą 0,2%.
Blanka 8 kW to wkład o ciekawym designie, dzięki czemu stanowi doskonałe dopełnienie niebanalnych wnętrz domków jednorodzinnych o powierzchni ok. 80 m2. Więcej na kratki.pl.

Wkład BLANKA 8 kWpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek