Aktualności

Wkład kominkowy Diablo I DS

autor:

diablo-i-ds.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Pama wzbogaciła ofertę o wkład dwupłaszczowy. Monolityczna, stalowo - szamotowa konstrukcja w porównaniu do żeliwnej gwarantuje wyższą temperaturę w rejonie paleniska, zapewniając dokładniejsze wypalanie się gazów drzewnych, powstałych w procesie spalania. 
Drzwiczki są od środka wyłożone listwą ze stali nierdzewnej. Urządzenie przystosowano do pracy z wentylacją mechaniczną (rekuperacja). Wkład wykonany jest bardzo szczelnie, posiadając buforowy system podpięcia powietrza z zewnątrz. Ponadto posiada wbudowany system obdmuchu szyby powietrzem wtórnym, dzięki czemu spowalnia się jej brudzenie. Obdmuch szyby, system dopalania spalin oraz doprowadzanie powietrza pierwotnego można płynnie regulować. 
Wkład kominkowy ma obniżone palenisko i nawet duża ilość popiołu leży poniżej dolnej krawędzi drzwiczek, a efekt wizualny ognia jest bardziej wyeksponowany. Czopuchowy wymiennik ciepła dodatkowo zwiększa jego sprawność (83%), co ma bezpośredni wpływ na mniejsze zużycie drewna. Więcej na stronie pama-kominki.com.

Wkład kominkowy Diablo I DSpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek