Aktualności

Wkład KWLine E 660 G

autor:

tapis_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Tapis proponuje nowoczesny, stalowo - szamotowy wkład kominkowy firmy KWLine, model E 660 Gilotyna. Urządzenie jest przeznaczone do palenia ciągłego. Wkład posiada bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz oraz szyber, co umożliwia sterowanie systemem spalania.
Specjalna dwupłaszczowa konstrukcja zapewnia doskonałe parametry grzewcze, natomiast szamotowe wykończenie komory paleniska gwarantuje najlepszą kumulację ciepła. Wkład kominkowy E 660 G idealnie nadaje się do pracy w budynkach z wentylacją mechaniczną (tzw. rekuperacją). 
Drzwiczki wkładu zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu są odporne na zniekształcenia. Podwójna kurtyna powietrzna (system czystej szyby) daje możliwość cieszenia się niezakłóconym spektaklem płomieni. Deflektor, część wkładu najbardziej narażona na wysokie temperatury, wykonano z dwóch materiałów: stali i wermikulitu. Ekskluzywne, chromowe wykończenia wkładu pasują do modnych nowoczesnych zabudów. To wszystko sprawia, że urządzenie jest przeznaczone dla wszystkich osób, które dla swojego kominka oprócz nowoczesnego wyglądu poszukują wytrzymałego i wydajnego wkładu kominkowego z podnoszoną szybą (tzw. gilotyną). Więcej na tapis.pl. 

Wkład KWLine E 660 Gpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek