Aktualności

Wkład Zibi

autor:

zibi_12kw_aranzacja.jpgpin
Zobacz całą galerię
Stalowy wkład kominkowy Zibi o mocy 12 kW dołączył do linii stalowych wkładów kominkowych firmy Kratki.pl. Rozmiar wkładu i jego moc sprawiają, że jest to idealne urządzenie do ogrzania domu jednorodzinnego o powierzchni do 120 m2
Korpus paleniska wykonano ze stali kotłowej, a jego komorę wyłożono formatkami ceramicznymi Acumotte. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje kominkowi elegancki wygląd, ale także zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury spalania, co przekłada się na wyższą efektywność pieca. Na bokach i plecach wkładu rozmieszczone są radiatory, które zwiększają powierzchnię wymiany ciepła do otoczenia. 
W standardzie urządzenie posiada wbudowany króciec dolotu powietrza pierwotnego z zewnątrz. Powietrze pobierane przez króciec dolotu dostarczane jest specjalnymi kanałami na boki wkładu do komory znajdującej się w pokrywie górnej kominka i równomiernie rozprowadzane na szybę, dzięki czemu pozostaje ona czysta. Ponadto urządzenie wyposażono jest w nowoczesną i poręczną klamkę do otwierania drzwiczek oraz regulowane nóżki. Więcej na kratki.pl.


Wkład Zibipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek