Aktualności

Wkłady na pellety Edilkamin

autor:

kamin_syst.jpgpin
Zobacz całą galerię
Edilkamin proponuje wygodne i łatwe w obsłudze wkłady na pellety: Pellet- Blok, Indropellbox. Oba urządzenia posiadają opatentowany system Leonardo, sterujący spalaniem. Ponadto wyposażone są w wygodną szufladę do załadunku paliwa. Za pomocą programatora tygodniowego można automatycznie załączać i wygaszać urządzenie o wybranych porach i dniach tygodnia. Dużym udogodnieniem jest opcja zamontowania sterownika do telefonu gsm.
3C SYSTEM w Pellet- Block redukuje emisję spalin, ogranicza konserwację do minimum. Wkład posiada palnik z Ecokeram z żeliwną płaszczyzną ogniową. Pojemność zasobnika wynosi 38 kg, gwarantując autonomię aż do 40 godzin ciągłej pracy, także w nocy. Gorące powietrze da się rozprowadzić do dwóch przyległych pomieszczeń. Na wyposażeniu jest także pilot radiowy.
Kompaktowy Indropellbox jest przystosowany do ogrzewania wody do c.o.. Posiada stalowe palnisko, praktyczny dostęp od frontu do wszystkich komponentów i stelaż ułatwiający montaż. Zasobnik o pojemności 30 kg zapewnia autonomię na 38 godzin pracy. Przyłącza hydrauliczne w dolnej części dają komfort pracy instalatora. Więcej informacji na stronie kaminsystem.com.

Wkłady na pellety Edilkaminpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek