Aktualności

Wymiennik WNW

autor:

wymiennik_wnw_makroterm_1.jpgpin
Zobacz całą galerię
Kolejnym urządzeniem wprowadzonym przez firmę Makroterm jest wymiennik WNW. Najnowsza propozycja stanowi połączenie wymiennika płaszczowo-rurowego oraz naczynia wzbiorczego w jednym urządzeniu (rozwiązanie patentowe).
Wymiennik przeznaczony jest do układów grzewczych z kotłami na paliwo stałe lub kominkami pracującymi w układzie otwartym o mocach od 10 do 40 kW. Przystosowano go do pracy w pozycji pionowej. Uniwersalny system mocowania umożliwia wykonanie przyłącza hydraulicznego zarówno z lewej, jak i z prawej strony kotła.
Do atutów wymiennika WNW należą: możliwość współpracy z kotłami o mocy od 10 do 40 kW, typ przepływowy przeciwprądowy, automatyczny system utrzymywania stałego poziomu cieczy w kotle, bezciśnieniowa praca w układzie otwartym. W urządzeniu zastosowano technologie ograniczające odkładanie się kamienia oraz podatność na korozję. Zaletami są także minimalne opory przepływu, automatyczny system odpowietrzania, system odmulania, duża powierzchnia wymiany ciepła i uproszczony montaż. Więcej na makroterm.pl.

Wymiennik WNW pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek