Aktualności

Wyroby Hajduk na Targach

autor:

szczecin-040.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Hajduk w ostatnim czasie prezentowała swoje wyroby szerszej grupie odbiorców. W dniach od 18 - 20 marca br. na XX Targach Gryfbud w Szczecinie zwiedzający mogli obejrzeć na żywo wkład Volcano 1VT z tzw. drzwiami bezramowymi, klasyczną Prismę K do kominków tradycyjnych oraz najnowszy produkt: wkład Volcano ATh, z tzw. drzwiami bezramowymi podnoszonymi do góry, a także piecyk wolnostojący Pixel. Wyroby były prezentowane na stoisku firmy Zakład Zduńsko - Murarski Stanisława Janika.
Podobne modele zostały zaprezentowane również podczas kwietniowych Targów Budownictwa Wiosna w Krakowie na stoisku Pana Mariusza Bury, właściciela firmy STYLKOM oraz w Rybniku podczas XVI Giełdy Budownictwa i Wyposażenia DOM. Produkty Hajduk były m. in. prezentowane na stoisku firmy Kominki Wilczok. Fachową poradą służył właściciel firmy Pan Jerzy Wilczok, wieloletni partner handlowy firmy Hajduk. W tych samych dniach w Kielcach odbywały się Targi DOM, gdzie swoją ofertę wzbogaconą o wyroby Hajduka prezentował Pan Sergiusz Przywała, właściciel Centrum Kamienia Naturalnego.
W dniach od 16 - 19 maja 2011 r. odbyła się 13 edycja Targów Aqua Therm w Kijowie, są to największe targi instalacji i systemów grzewczych na Ukrainie. Podczas targów na stoisku partnera handlowego została zaprezentowana oferta wkładów Hajduk, inwestorzy mogli na żywo oglądać Prismę MDRh z szybą 180 st., oraz uzyskać fachowe porady i materiały reklamowe w języku ukraińskim i rosyjskim.
Targi są nadal bardzo popularną formą prezentowania nowości i trendów rozwojowych w ofercie.

Wyroby Hajduk na Targachpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek