Aktualności

Wyróżnienie EKO-INSPIRACJE 2013 dla Brunner

autor:

Ruszył projekt edukacyjny połączony z ogólnopolskim plebiscytem "ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ". Organizatorem programu jest miesięcznik "Ekologia i Rynek". Wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: Produkt/Eko-Inspiracja 2013; Firma/ Eko-Inspiracja 2013; Partnerstwo/ Eko-Inspiracja 2013.
kozl-eco-logo.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Kominki-Kozłowski jako Generalny Dystrybutor Regionalny na rynku polskim zgłosiła do Programu i Plebiscytu produkty firmy BRUNNER, które zostały uznane za ekologiczne i innowacyjne, otrzymały wyróżnienie Godłem Eko-Inspiracje 2013 w kategorii PRODUKT. Będą wpisane na listę NFOŚiGW oraz Ministerstwa Środowiska i zaprezentowane w Plebiscycie Ogólnopolskim ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ , który wyłoni laureatów każdej z kategorii.
Prezentacje wszystkich wyróżnionych "Godłem Eko-Inspiracje 2013" podmiotów i produktów będą prezentowane na stronie plebiscytowej, za pośrednictwem której odbywać się będzie głosowanie. Zwycięzcy otrzymają "Godło LAUREATA PLEBISCYTU". Laureaci zostaną wybrani przez trzy niezależne Gremia: rada programowa, studenci i absolwenci, czytelnicy miesięcznika "Ekologia i Rynek" oraz użytkownicy portalu EKORYNEK.COM. Partnerami Projektu ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ są między innymi: Ministerstwo Środowiska i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Patronatem medialnym objęły wydarzenie, m.in.: Polskie Radio: Program 1 oraz Program 3, POLSAT Biznes oraz TVP INFO, Interia.pl. Uroczysta gala wręczania nagród odbędzie się w styczniu 2014 r.

Głosować można na stronie ekoinspiracja.ekorynek.com

Wyróżnienie EKO-INSPIRACJE 2013 dla Brunner  pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek