Aktualności

Zapowiedź Aqua-Therm Praga 2012

autor:

aqua_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 20 - 24 listopada br. w praskim PVA Letnany odbędą się 19 targi techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, sanitarnej, ekologicznej, mierniczej i automatyki - Aqua-Therm Praga 2012. Organizatorem imprezy jest Progres Partners Advertising Sp. z o.o., a patronatem objęły wydarzenie: Ministerstwo Środowiska Republiki Czeskiej, Ministerstwo Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej, Izba Ekonomiczna Republiki Czeskiej, Miasto Praga oraz Izba Ekonomiczna Miasta Praga.
Aqua-Therm Praga to jedyne targi w Czechach, związane z oszczędzaniem energii. Powierzchnia wystawiennicza wynosi 20 000 m2, organizatorzy jasno definiują kategorie wystawianych produktów i utrzymują fachowy poziom usług. Na targach pojawiają się głównie profesjonaliści - w ubiegłorocznym wydarzeniu wzięło udział około 18 000 ekspertów i biznesmenów. Zwiedzający mają możliwość porównania pod jednym dachem ogromnej ilości produktów i usług, przetestowania ich osobiście, uzyskania dokładnych informacji na temat producentów i przedstawicieli handlowych. 
Aqua-Therm Praga 2011 zobaczyło 30 000 zwiedzających, z których 59% zdecydowało się na zakup lub inwestycje. Organizatorzy szacują, że w tym roku, na tym prestiżowym wydarzeniu w Republice Czeskiej, pojawi się 97% ubiegłorocznych uczestników. 
My już dziś zapraszamy na Aqua-Therm Praga 2012 wszystkich zainteresowanych promocją swoich usług i produktów. Więcej na aqua-therm.cz.

Zapowiedź Aqua-Therm Praga 2012pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek