Aktualności

Zapraszamy na Festiwal Wnętrz!

autor:

15 i 16 czerwca w krakowskim Centrum Targowym Chemobudowa odbędzie się Festiwal Wnętrz. Zapraszamy na stoisko magazynu "Kominek" (nr 58). Będzie się działo!
bez-nazwy-1_23.jpgpin
Zobacz całą galerię
W programie targów:

I Strefa: polski design
W specjalnie zaaranżowanej strefie poznamy młodych twórców skupionych wokół Akademii Sztuk Pięknych, a także polski design, który swoje premiery miał już m.in. na targach w Mediolanie (Landor), czy Kolonii (InsideLab). Nie zabraknie też nostalgicznego powrotu do przeszłości polskiego wzornictwa  - odnowione klasyczne polskie meble zaprezentują twórcy MIEJSCA, a reinterpretację klasycznego designu firma Vzór.
Fundacja Fly with Art specjalnie na Festiwal Wnętrz przygotowała wystawę "3×3 design", w której weźmie udział Galeria BB, "kolektyw 21" oraz wspomniana już wcześniej firma Landor. Uczestnicy będą mogli zobaczyć projekty studia Emandes, Bogdana Kosaka (OTOCZAKI), Malafora, N-cart, Skitsch oraz artystów związanych z "kolektywem 21": Mai Gralak, Magdy Pińczyńskiej oraz Tomasza Wójcika. Swój udział potwierdziła też trójmiejska marka LIMO oraz projektanci wyjątkowych stołów - firma MILONI. W strefie designu wystawi się także LaboratoryArt i ich L - GO Eco Sit Play (logarytm sztuki).

II Porady architektów wnętrz
Zapraszamy na stoisko magazynu "Kominek" (nr 58).

III Otwarte panele konferencyjne
- Relacja z targów z Mediolanu, czyli design i meble przyszłości! - Alfred Marek, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni.
- Relacja z targów Imm Cologne 2013 - Nadia Bońkowska, AnOther Design. 
- JAK SIĘ NIE URZĄDZAĆ, czyli jak i po co korzystać ze współpracy z architektem wnętrz - Barbara Siwczyńska, Pracownia Architektury Wnętrz i Mebli.
- Polska szkoła dizajnu, Motyw florystyczny: geneza i występowanie.

IV Przestrzeń warsztatowa dla dzieci
- Smok Latający - Warsztaty robienia ekologicznych zabawek.
- Warsztat Robotów - podczas warsztatów uczestnicy będą mogli skonstruować i programować prawdziwe roboty. Uczestnikami zajęć mogą być dzieci od 5 roku życia do młodzieży i dorosłych włącznie.
- Projektowanie porcelany z Magdą Barcik

Więcej informacji o festiwalu na stronie festiwalwnetrz.com.pl.


Zapraszamy na Festiwal Wnętrz!pin
Zapraszamy na Festiwal Wnętrz!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek