Aktualności

Zapraszamy na targi ABOUT DESIGN

autor:

about_design.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 25 - 27 marca 2011 roku odbędą się w Gdańsku po raz pierwszy Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa i Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, operator targowy, który na rynku wystawienniczym z powodzeniem działa już od ponad 20 lat.
Misją tego nowego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia, prezentującego w szerokim zakresie designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz promującego nowoczesne wzornictwo, sztukę i grafikę użytkową.
Patronat Honorowy nad Targami objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz. Do współpracy przy organizacji wydarzenia zaproszono m. in. Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, Gdańską Fundację Przedsiębiorczości i Agencję Rozwoju Pomorza.
Targi ABOUT DESIGN powstają z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Rozwój rynku nieruchomości i lokali użytkowych, coraz większa rywalizacja w biznesie oraz coraz bardziej wyszukane potrzeby indywidualnych klientów sprawiają, że popyt na oryginalne wzornictwo i sztukę użytkową ?exclusive? rośnie coraz szybciej. 
ABOUT DESIGN to oferta skierowana do projektantów dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, kupców, rzemieślników, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące klasyczne i nowoczesne produkty, artykuły dekoracyjne, elementy związane z aranżacją wnętrz, meble mieszkaniowe, meble do biura i ogrodu, meble i akcesoria hotelowe, artykuły wykończeniowe. ABOUT DESIGN to impreza dla zainteresowanych najnowszymi trendami, innowacjami w świecie mebli i dekoracją wnętrz. 
ABOUT DESIGN to także platformą wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami, architektami i inwestorami, projektantami a deweloperami.
Wydarzenia towarzyszące Targom:
- edu & DESIGN - porady, wystawy, prezentacje, warsztaty, seminaria, 
- trend & DESIGN - najnowsze trendy w projektowaniu
- recycling & DESIGN - moda ekologiczna
- business & DESIGN - Jak kryzys finansowy wpłynął na wzornictwo i sztukę użytkową?
- folk & DESIGN - inspiracje tożsamością kulturową i etniczną 
- loft DESIGN - projektowania loftów

Serdecznie zapraszamy do udziału w ABOUT DESIGN !
W tym samym terminie Trójmiejskie Targi Mieszkań (org. Nowy Adres Sp. z o.o. z Warszawy).

Więcej informacji na stronie www.aboutdesign.com.pl.

Zapraszamy na targi ABOUT DESIGNpin
Zapraszamy na targi ABOUT DESIGNpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek