Aktualności

Zapraszamy na targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

autor:

23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz odbędą się w dniach 3 - 5.10.2014 r. w Szczecinie w Centrum Wystawowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich.
bez-nazwy-1_25.jpgpin
Zobacz całą galerię
Nowoczesne polskie wzornictwo, także takie, które gości na europejskich targach, ciekawe rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz - wszystko to będzie można obejrzeć na 23. Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Zwiedzający mogą się też spodziewać kolejnej sporej dawki wiedzy z dziedziny designu i porad projektantów.
Po bardzo udanym debiucie w ubiegłym roku, po raz kolejny planowana jest 5. Nawa Designu. Z założenia jest to strefa edukacyjna, będą więc zarówno innowacyjne produkty młodych polskich projektantów (w tym lokalnych utalentowanych designerów), jak i liczne seminaria, warsztaty i wykłady. Jedne dla tych, którzy pracują w branży, dostarczające najbardziej aktualnej wiedzy w dziedzinie designu, inne dla tych, których ciekawią trendy i podstawy projektowania, które mogliby zastosować we własnych wnętrzach mieszkalnych.
Ekspozycja targów WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne podzielona zostanie na kilka stref tematycznych: Strefa Designera; Strefa Wnętrz Komercyjnych; 5. Nawa Designu. Strefa edukacyjna.
Strefa Designera gościć będzie w tym roku nowymodel.org, a wraz z nimi: znani projektanci, m.in. Tomasz Augustyniak, Ryszard Mańczak; aranżacja wnętrza mieszkalnego; autorskie projekty polskiego designu; darmowe konsultacje dla projektantów.
W programie targów ponadto: porady ekspertów; pokazy i wystawy, m.in. studentów projektowania wnętrz Akademii Sztuki w Szczecinie; nowości, trendy; rozstrzygnięcie prestiżowego konkursu "Wyróżniony Wyrób"; pokazy najlepszych zachodniopomorskich glazurników; warsztaty dla każdego.
Więcej informacji na stronie internetowej www.mts.pl
Zapraszamy na targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjnepin
Zapraszamy na targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjnepin
Zapraszamy na targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjnepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek