Aktualności

Zaproszenie na II Konferencję Naukową „DREWNO – POLSKIE OZE”

autor:

W imieniu Cechu Zdunów oraz Fundacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju C-S-E zapraszamy wszystkich związanych z branżą zduńską do wzięcia udziału we współorganizowanej przez nas już II Konferencji Naukowej „DREWNO – POLSKIE OZE” - Kraków 8-9 grudnia 2016 r.
konf2.jpgpin
Zobacz całą galerię
Ubiegłoroczna I Konferencja uświadomiła nam jak ważnym dla naszego rzemiosła zduńskiego jest wsparcie środowiska naukowego, które może swoimi badaniami i opracowaniami naukowymi obronić nas przed zarzutami wytaczanymi przeciwko instalowanym przez nas piecom i kominkom. Bez osłony i zaplecza naukowego trudno będzie nam walczyć z lobbystami gazu i pomp ciepła, którzy chcieliby pozbyć się swojej największej konkurencji, proponującej urządzenia do ogrzewania już nie tylko dające użytkownikom najtańsze piękne ciepło, ale także czyste ciepło. Konieczność budowy dziś wyłącznie proekologicznych pieców i kominków, stawia też przed nami wyzwanie by ciągle podnosić własną wiedzę i umiejętności budowy tego rodzaju urządzeń. Dlatego aktywny udział w Konferencji będzie po temu doskonałą okazją.

Zapraszamy do jak najszybszego zgłoszenia swojego udziału i wpłacenia zaliczki (w załączeniu Zaproszenie z warunkami uczestnictwa). Formularz zgłoszenia do pobrania www.fcse.pl

W imieniu organizatorów
Starszy Cechu - Jacek Ręka
konf2pin
konf1pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek