Bertelsen & Co Sp. z o.o.

ul. Domasławska 18, Tyniec Mały, woj. dolnośląskie | pokaż na mapie
+48 71 311 92 47

Firma "Bertelsen & Co" Sp. z o.o. oferuje kominki, piece kominkowe, kasety kominkowe oraz osprzęt i akcesoria do kominków wiodących, duńskich producentów: Heta, Rais, Meteor, Lotus, Varde, DK Flame.

Salon firmowy powstał z myślą o tych wszystkich, którzy planują zakup kominka, aby oszczędnie ogrzewać dom. Na tym jednak nie koniec -  właściciele firmy dodali do aspektu ekonomicznego jeszcze aspekt ekologiczny i ergonomiczny. Tak więc  produkty, które znalazły się w ofercie spełniają wszystkie wyżej wymienione i tak ważne dla funkcjonowania dodatkowego źródła ciepła czynniki. Na produkty konstruowane z myślą o perfekcyjnym działaniu nałożyć jeszcze trzeba trochę "magii", aby cieszyły również oko. O ten tak subtelny i często decydujący przy wyborze kominka element dbają najlepsi skandynawscy projektanci: Jacob Jensen, Niells Hvass, Christina Strand - te znakomite nazwiska sprawiają, że produkty użytkowe stają się pięknymi "gorącymi meblami".Dzięki połączeniu kilkudziesięciu lat tradycji, nowoczesnych biur projektowych oraz stosowaniu najlepszych materiałów wyroby duńskich producentów pieców i kaset znalazły uznanie na całym świecie.

Odrobina "magii" dodanej wprawną ręką sprawiła, że produkty z oferty duńskich producentów zdobywały i zdobywają bardzo cenne nagrody Red Dot Design Award w roku 2002, 2003, 2005 i 2006r. W salonie BERTELSEN & Co można samemu przekonać się, dlaczego - wśród tysiąca innych - właśnie te produkty zostały nagrodzone. 


Każdy z klientów firmy traktowany jest indywidualnie, każdy może rozpalić w jednym z kilku kominków podłączonych do kominów i sprawdzić, czy jest to produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Może sam się przekonać, czy czysta szyba i dużo ciepła to prawda, czy tylko reklama. Tutaj nie ma nic do ukrycia. Wszystko działa perfekcyjnie.

To jest naprawdę "gorący salon".

dd0ea2bb82
a8f1aad3a7
572ae0629e