EKO-INSTAL Wojciech Hosumbek

ul. Roosevelta 44, Zabrze, woj. śląskie | pokaż na mapie
32 376 09 50, 533 144 722

Firma „EKO-INSTAL Wojciech Hosumbek” istnieje od 1993 roku i zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem nowoczesnych urządzeń grzewczych i chłodzących dla małych i średnich obiektów.

Doskonałym uzupełnieniem dostępnych w naszej ofercie urządzeń grzewczych takich jak pompy ciepła, kotły gazowe czy piece akumulacyjne są różnego rodzaju kominki. Znajdziecie Państwo u nas szeroki asortyment kominków elektrycznych, ekologicznych kominków na pelet oraz innowacyjnych kominków gazowych z zamkniętą komorą spalania. Jesteśmy jedynym dystryburorem czeskiej firmy Karma dzieki temu posiadamy w swojej ofercie ogrzewacze i kominki gazowe, które zaspokoją potrzeby estetyczne i nie nadwyrężą domowego budżetu. Kominki elektryczne dostępne są w wersji wolnostojącej, do zabudowy, ścienne oraz z obudowami. Ilość dostępnych modeli sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne i ekologiczne kominki na pelet dostepne są również w wersji z płaszczem wodnym co dodatkowo podnosi ich funkcjonalność i atrakcyjność.

Naszym niewątpliwie największym atutem są specjaliści, którzy doradzą, zaprojektują, zainstalują lub pomogą uzyskać korzystne finansowanie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub do siedziby naszej firmy. 

Faber The TUBE
Fieldstone led
Absolute
Ritz
Art
Faber The BUZZ kortenowska stal
Ddorica supreme maiolica
Style medium
Petit bianco
Sense