Kominki i piece Kokoszka Lotz

Boguszyn 77a, Kłodzko, woj. dolnośląskie | pokaż na mapie
0-74 865 88 90

Firma Kokoszka – Lotz Kominki i Piece jest polską firma rodzinną zajmującą się produkcją urządzeń grzewczych, głównie akumulacyjnych palenisk kominkowych, wkładów wodnych oraz kuchni.

Początki firmy sięgają 1995 roku, gdy branża kominkowa dopiero wkraczała na polski rynek. Nasze kompetencje w produkcji wkładów wynikają z długoletniej działalności wykonawczo - projektowej i poparte są przeszło tysiącem zrealizowanych prac. Ponad 20 letnia praktyka i obserwacja rynku krajowego uwidoczniła potrzebę wprowadzenia do sprzedaży produktów o wysokich parametrach grzewczych, ale dostępnych dla polskiego odbiorcy.

Z naszej pasji oraz z wieloletniego doświadczenia potwierdzonego licznymi certyfikatami i świadectwami zdobytej wiedzy, powstały urządzenia o szczególnej konstrukcji w postaci serii palenisk Certus, Verus oraz palenisk kuchennych o właściwościach akumulacyjnych i wysokiej sprawności grzewczej.

Kierując się przede wszystkim dobrem i potrzebami klienta, nasza firma nieustannie doskonali swoją ofertę, stawiając na bezpieczeństwo, jakość i nowoczesność swoich produktów. Celem firmy jest spełnienie indywidualnych oczekiwań klientów rynku krajowego i zagranicznego jak również elastyczne budowanie trwałych relacji biznesowych z firmami handlowymi i wykonawczymi.

Niezwykle istotna jest dla nas dbałość o środowisko naturalne, stąd od lat motto firmy to "Ciepło w zgodzie z naturą", które obejmuje nie tylko nasze wyroby, ich proces produkcyjny, ale uwzględnia również dobre, regionalne tradycje ogrzewnicze oraz bliski naturze styl życia. Materiały, z których produkowane są paleniska w całości podlegają recyklingowi, a ich konstrukcja pozwala na spalanie opału w sposób całkowity i zupełny, gwarantując niską emisję spalin, niskie zużycie opału oraz czyste środowisko wokół.

Wyroby oferowane przez naszą firmę w całości produkowane są w kraju i jako produkt polski uwzględniają specyfikę i potrzeby krajowych odbiorców. Pragniemy aby nasza marka była najchętniej wybieraną przez klientów, a nasze wyroby spełniały wszystkie oczekiwania użytkownika.

Z poważaniem
Lidia i Jarosław Kokoszka

dsc_0010a
dsc_0026a
dsc_0028a
dsc_0044abm
dsc_0185ab
dsc_0068ac
dsc_0015a
dsc_0014a
dsc_a1183
dsc_0182abc
dsc_0009a
dsc_0344
dsc_0225a
dsc_0014am
dsc_0046a
dsc_0299a