PERFEKT Tomasz Nazimek

Ładna 47b, Ładna k/Tarnowa , woj. małopolskie | pokaż na mapie
14 674 56 23

Poszukujesz taniego, wydajnego i ekologicznego sposobu ogrzewania Twojego domu?

Najtańszym źródłem ciepła dla domu jest kominek! Mamy dla Ciebie wkłady cechujące się unikalną technologią produkcji i przeznaczone są do ciągłego grzania. Wkłady kominkowe firmy Tarnava posiadają sprawność spalania aż do 78%. Są monolityczne to znaczy, że nie posiadają śrub, spawów i uszczelniaczy, a ich drzwiczki są indywidualnie dopasowywane i szlifowane, aby zapewnić im absolutną szczelność.

Chciałbyś poprawić efektywność ogrzewania w Twoim domu?
Kominki mogą spełniać rolę centralnego ogrzewania w każdym domu. Stają się również idealnym źródłem dodatkowego ciepła. Drewno jest obecnie najtańszym w Polsce paliwem opałowym. Przy zastosowaniu odpowiedniego systemu dystrybucji gorącego powietrza kominek może ogrzewać dowolnie duże powierzchnie.

Wentylacja w Waszym domu pozostawia wiele do życzenia? Nie znalazłeś jeszcze projektanta i wykonawcy instalacji dystrybucji ciepłego powietrza w domu?
Zrobimy to dla Ciebie! Zaprojektujemy i wykonamy system dystrybucji gorącego powietrza. Wyposażymy Twój dom również w kratki wentylacyjne oraz drzwiczki kominowe i kontrolno - maskujące i inne akcesoria kominkowe.

Chcesz mieć gwarancję i pewność na długie lata, ale również poczucie komfortu i nowoczesności?
Oferowane przez nas wkłady kominkowe posiadają 10lat gwarancji!

Transport na terenie całego kraju gratis!
Poszukujemy partnerów handlowych na terenie całego kraju.

Adres:
PERFEKT Tomasz Nazimek
Ładna 47b k/Tarnowa 
tel/fax. 14 674-56-23 / 14 620-12-83