Uni-Lux Sp. z o.o.

Jana Kazimierza 61, Warszawa, woj. mazowieckie | pokaż na mapie
223956070

Od 1993 r. UNI-LUX Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie, sprzedaży i obsłudze serwisowej szerokiej gamy urządzeń z zakresu ogrzewania, chłodzenia, oczyszczania i osuszania powietrza. UNI-LUX Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski m.in.:

  • FRAL - włoskiego lidera w produkcji osuszaczy powietrza i klimatyzatorów,
  • CORONA – największego na świecie japońskiego producenta piecyków naftowych
  • WOOD’S – producenta szwedzkich osuszaczy i oczyszczaczy powietrza
  • BRUNE - niemieckiego specjalisty w nawilżaniu powietrza
  • PREM-I-AIR - brytyjski dostawca oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza

Nasi specjaliści zapewniają pomoc w doborze odpowiednich urządzeń, doradztwo techniczne, dostawy urządzeń i akcesoriów. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych urządzeń na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo japońskie piecyki naftowe będące nowoczesnym rozwiązaniem dla domu, biura i innych przestrzeni. Nie wymagają żadnych instalacji, dlatego można ustawić je gdziekolwiek, czy przewieźć i używać tam, gdzie są potrzebne. To także przyjemny efekt naturalnego ognia. Stosowanie paliwa do piecyków TOSAINE gwarantuje Państwu bezawaryjną eksploatację przez długie lata.

To także przyjemny efekt naturalnego ognia, równomiernie rozgrzany palnik bardzo przyjemnie imituje naturalny, wolny ogień¹.

Piecyki naftowe CORONA oraz KERO i TAYOSAN są bardzo ekologiczne (pracują na wysokowydajne, ekologiczne paliwo) i wydajne - moc grzewcza np. 2000W oznacza, że piecyk naprawdę zamienia 2000W na ciepło. W przypadku piecy elektrycznych jedynie część mocy zamieniana jest w ciepło, reszta to straty energetyczne, za które przypadku naszych piecyków nie płacisz.

Dzięki szybkiemu nagrzewaniu, przyjemnemu nastrojowi i ekonomice użytkowania jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują czasem nieco ciepła w swoim otoczeniu.

Najbardziej zaawansowane i komfortowe w użyciu są nowoczesne piecyki elektroniczne INVERTER oraz KERO i TAYOSAN , które różnią się budową od tradycyjnych piecyków knotowych.


¹ - nie dotyczy piecyków elektronicznych Inverter i Tayosan

 Piecyk naftowy knotowy KERO/TOSAI 241A241a
Piecyk naftowy elektroniczny Inverter 5747
Piecyk naftowy elektroniczny Inverter 5727
Piecyk naftowy elektroniczny Inverter 6002
Piecyk naftowy knotowy RX3085
Piecyk naftowy elektroniczny KERO/TAYOSANSRE 300
Piecyk naftowy elektroniczny SRE 4600
Paliwo do piecyków naftowych Tosaine
Piecyk naftowy knotowy RUBY KSP 229
Piecyk naftowy knotowy KERO/TAYOSAN 260A