VITCAS Polska Sp. z o.o.

ul. Stara Huta 17, Chrzanów, woj. małopolskie | pokaż na mapie
+48 12 444 68 90

VITCAS Polska jest częścią grupy VITCAS producenta materiałów ogniotrwałych, izolacji wysokotemperaturowych oraz produktów żaroodpornych. Oferta naszej firmy adresowana jest do przedstawicieli szeroko pojętej branży kominkowej, przemysłu oraz odbiorców indywidualnych chcących wykorzystać w swej pracy materiały odporne na działanie wysokiej temperatury.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma VITCAS oferuje obecnie najszerszy asortyment produktów ognioodpornych i izolacji wysokotemperaturowych znajdujących zastosowanie w budowie kominków, pieców kaflowych, grilli ogrodowych etc. Aktualnie w naszej ofercie można odnaleźć ponad 300 produktów. Wśród nich Klienci znajdą m.in. specjalistyczne kleje i zaprawy, tynki i gładzie ognioodporne, fugi oraz kleje do płytek. Dla osób ceniących tradycyjny smak chleba wypiekanego własnoręcznie lub przepysznej pizzy prosto z pieca przygotowaliśmy ofertę pieców przeznaczonych do samodzielnego montażu.
Filarem strategii naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości produktów. Gwarantem tego jest przyznany certyfikat ISO 9001 oraz liczne grono zadowolonych klientów. Zaufali nam nie tylko czołowi europejscy producenci wkładów kominkowych, piekarników i kuchenek lecz również ogromna liczba klientów indywidualnych którzy czerpią radość z samodzielnej budowy kominka, grilla ogrodowego lub tak modnego ostatnio- pieca chlebowego.
To co wyróżnia nas wśród konkurencji to nie tylko jakość oferowanych produktów, dbanie o satysfakcję klienta i konkurencyjne ceny, lecz przede wszystkim szybkość i terminowość dostaw. Słuchając głosu naszych klientów stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę by każdy mógł w niej znaleźć produkt, który będzie w najwyższym stopniu odpowiadał na jego oczekiwania.
Pełne specyfikacje wszystkich produktów marki VITCAS znajdują na stronie: www.vitcas.pl. Zapraszamy również do naszego sklepu online, gdzie można nabyć potrzebne produkty: www.sklep.vitcas.pl.
piec-chlebowy-vitcas-pompeii_m
seria-piecow-chlebowych-vitcas-l_m
produkty_vitcas_m
685cbfb78a