Poznaj branże

Gorący salon rodem z zimnej Danii

autor: Piotr Leśko

W kwietniu 2006 roku rozpoczął działalność nowy salon firmowy duńskiej firmy BERTELSEN & CO w Tyńcu Małym k/Wrocławia. Firma BERTELSEN & Co prezentuje bogatą ofertę pochodzących z Danii jednych z najlepszych na świecie producentów pieców i kaset kominkowych.

jjjjkjkj_01.jpgpin
Zobacz całą galerię

Salon powstał z myślą o tych wszystkich, którzy planują zakup kominka, aby oszczędnie ogrzewać dom. Na tym jednak nie koniec -  właściciele firmy dodali do aspektu ekonomicznego jeszcze aspekt ekologiczny i ergonomiczny. Tak więc  produkty, które znalazły się w ofercie spełniają wszystkie wyżej wymienione i tak ważne dla funkcjonowania dodatkowego źródła ciepła czynniki.

Na produkty konstruowane z myślą o perfekcyjnym działaniu nałożyć jeszcze trzeba trochę "magii", aby cieszyły również oko. O ten tak subtelny i często decydujący przy wyborze kominka element dbają najlepsi skandynawscy projektanci: Jacob Jensen, Niells Hvass, Christina Strand - te znakomite nazwiska sprawiają, że produkty użytkowe stają się pięknymi "gorącymi meblami".

Dzięki połączeniu kilkudziesięciu lat tradycji, nowoczesnych biur projektowych oraz stosowaniu najlepszych materiałów wyroby duńskich producentów pieców i kaset znalazły uznanie na całym świecie. Każdy z klientów firmy traktowany jest indywidualnie, każdy może rozpalić w jednym z kilku kominków podłączonych do kominów i sprawdzić, czy jest to produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.
Może sam się przekonać, czy czysta szyba i dużo ciepła to prawda, czy tylko reklama. Tutaj nie ma nic do ukrycia. Wszystko działa perfekcyjnie. To jest naprawdę "gorący salon"

Gorący salon rodem z zimnej Daniipin
Gorący salon rodem z zimnej Daniipin
Gorący salon rodem z zimnej Daniipin
Gorący salon rodem z zimnej Daniipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek