Poznaj branże

Kaflowy styl - salon "KUR" K.M. Kurkowscy

autor: Kazimiera Kłaput

Firma "KUR" K.M. Kurkowscy jest jedną z czołowych w Polsce firm, zajmujących się importem i sprzedażą kafli czyli ceramiki wykorzystywanej do budowy pieców, kuchni i kominków. Jako jedna z pierwszych, przed wieloma laty, zajęła się promowaniem i produkcją kafli. Posiada ona dwa punkty sprzedaży, jeden salon znajduje się na ul. Butryma 3 w Nieporęcie, natomiast drugim punktem handlowym firmy jest sklep w Warszawie w CH Blue City, w którym prowadzona jest głównie sprzedaż detaliczna.

dsc_5039_cmyk.jpgpin
Zobacz całą galerię

Salon firmowy w Nieporęcie został otwarty 6 grudnia 2003r. przy głównej drodze wyjazdowej na Mazury i jednocześnie w okolicy wypoczynku warszawiaków. Taka lokalizacja jest dogodna dla klientów i nie dostarcza problemów z dotarciem na miejsce. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 1950m2, posiada wewnętrzny ogród na obszarze 350m2 oraz wygodny parking dla klientów.Jego powierzchnia magazynowa to 380m2 a powierzchnia ekspozycyjno - biurowa to kolejne 501m2, przeznaczonych do prezentacji asortymentu, zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych.
W ofercie możemy znaleźć m.in. wzory przodujących producentów kafli. Ponieważ od początku istnienia firma kładła nacisk na jakość proponowanych przez siebie produktów, stąd obecność w sprzedaży wyrobów takich firm jak Kaufmann, Leda, Wodtke czy Hagos, których "KUR" jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Ponadto wśród innych partnerów handlowych można znaleźć m.in.  Spartherm, Jotul, Promat i innych. Klientom odwiedzającym firmę "KUR" z pewnością przypadną do gustu propozycje aranżacji, które można podziwiać w salonie. Starannie dopracowane i skomponowane, stanowią skrawek wnętrza, co z kolei pozwala wyobrazić sobie jak będzie wyglądał dany model w naszym własnym domu czy mieszkaniu. Dla wielu mogą stanowić one gotowy pomysł lub inspirację do kolejnych, ciekawych realizacji. Do wyboru są propozycje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, więc każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Naszej uwadze nie ujdą również oryginalne piece kaflowe, w rożnych stylach i kolorach, a także kaflowe kuchnie.

Obecnie firma "KUR" produkuje także wolnostojące piece kaflowe tzw. kozy. Ekspozycja zawiera ponadto aktualne propozycje producentów wkładów kominkowych. Spacerując po przestronnym salonie, z pewnością docenimy panującą tu miłą atmosferę. Dyskretne oświetlenie, które jest dopełnieniem naturalnego światła wpadającego przez okna, podkreśla wrażenie komfortu. Klient nie musi spieszyć się z podjęciem decyzji i dokonując przemyślanego wyboru z pewnością nie pożałuje zakupu zrobionego w tym miejscu. Przygotowany kącik do obsługi klientów jest miejscem, gdzie można ustalić wszelkie szczegóły zamówienia.
Z uwagi na szeroki wachlarz kolorystyczny oraz możliwość doboru różnych kształtek ceramicznych przy budowie wymarzonego pieca lub kominka, sprzedaż prowadzona jest według specyfikacji indywidualnego zamówienia. Każdy klient może mieć pewność, że zostanie potraktowany wyjątkowo. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości kafli w interesujących klienta kolorach i kształtach. Nie bez znaczenia jest również fachowa obsługa, która chętnie odpowie na wszelkie pytania i doradzi przy podejmowaniu decyzji. Firma "KUR" poleca produkty wysokiej jakości, sprawdzone i bezpieczne. Technika "Pellets" firm Vodtke i Leda jest wykładnikiem dobrej jakości. Za niezwykle ważne uważa również wszystkie działania na rzecz ochrony środowiska, co z pewnością jest godne naśladowania.

Kaflowy styl - salon "KUR" K.M. Kurkowscypin
Kaflowy styl - salon "KUR" K.M. Kurkowscypin
Kaflowy styl - salon "KUR" K.M. Kurkowscypin
Kaflowy styl - salon "KUR" K.M. Kurkowscypin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek