Poznaj branże

Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki

autor: Kazimiera Kłaput

Kominki Czeczil to firma z dużym doświadczeniem i ogromnym potencjałem, działa na polskim rynku już od 1988 r. Jest producentem portali kominkowych, klasycznych i nowoczesnych, które wykonuje z marmurów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Kominki portalowe powstają tutaj w oparciu o wzory własne oraz projekty klientów i architektów.
trzy-piece.jpgpin
Zobacz całą galerię
Już od początku działalności firma stawia przede wszystkim na jakość, dbając o to, aby perfekcja wykonania, dopasowanie szczegółów i bogactwo wzorów odpowiadało wymaganiom klientów i stanowiło o najwyższej jakości wyrobów. Atutem firmy jest również umiejętność tworzenia kominków wyjątkowych, z charakterem, które cechuje wyszukana elegancja - bez względu na to czy posiadają bogatą ornamentykę w stylu Ludwika XVI czy surową, ascetyczną formę. Misterne, ręcznie rzeźbione detale, umiejętnie wyważone proporcje, dobór odpowiedniego marmuru i najwyższa jakość wykonania, to wszystko powoduje, że kominki z logo Czeczil, od wielu lat trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Dodatkowo firma korzysta z własnego zakładu kamieniarskiego w pobliskich Burgrabicach, co daje gwarancję najwyższej jakości surowca. Taka polityka procentuje, w chwili obecnej firma Kominki Czeczil znana jest w całym kraju i nie tylko, ze swojej ręcznej roboty na najwyższym poziomie.

W 2002 roku firma otworzyła swój nowy salon firmowy we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej 39c. Jest to bardzo dobra lokalizacja, ponieważ klienci mają zapewniony dogodny dojazd, zarówno z centrum Wrocławia, jak i od strony autostrady. Dodatkowo na zmotoryzowanych czeka wygodny parking przed firmą i z daleka jest już widoczny duży, czytelny szyld, który nie sposób przeoczyć.
Sam salon umiejscowiony jest na parterze, niedawno wybudowanego kompleksu mieszkalno - usługowego. Z zewnątrz widoczna jest duża witryna, a tuż po przekroczeniu progu naszym oczom ukazuje się 130 m2 powierzchni salonu, zaaranżowanej jako jedno otwarte pomieszczenie. Wrażenie przestrzeni potęgują dodatkowo jasne, pastelowe kolory i spora ilość światła we wnętrzu, zarówno tego naturalnego, jak i zróżnicowanego sztucznego. Całość powierzchni równomiernie oświetlona jest lampami jarzeniowymi, a dodatkowo, w zależności od poszczególnych aranżacji, rozmieszczone są punkty halogenowe i nastrojowe lampy wolnostojące.

W salonie znajduje się duża ekspozycja kominków, średnio jest to 20 gotowych propozycji do obejrzenia na miejscu i do natychmiastowej sprzedaży. Znajdą tam coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznej elegancji, jak i zwolennicy nowoczesnej prostoty i kontrastowych zestawień. Do swoich kamiennych portali, w przeróżnych rodzajach i kolorach, firma proponuje przyjazne środowisku wkłady kominkowe firmy Spartherm, również znane z wysokiej jakości. W ofercie znajdziemy ponadto kilka propozycji pieców wolnostojących marki Romotop.

Klienci odwiedzający Kominki Czeczil mogą liczyć na to, że zostaną potraktowani wyjątkowo. Oprócz bogatej ekspozycji kominków, przygotowano dla nich bowiem, dwa miejsca do rozmów, gdzie można zasiąść wygodnie w eleganckich sofach, przy płonącym, otwartym ogniu i tam omawiać szczegóły związane z wymarzonym kominkiem. W takich warunkach każdy, kto miał jakiekolwiek wątpliwości, co do zasadności posiadania własnego kominka, z pewnością się ich wyzbędzie.
Dodatkowo w salonie znajduje się cześć biurowa, gdzie odbywa się realizacja wszystkich zamówień i załatwianie bieżących spraw związanych z obsługą klientów i działalnością firmy. Na miejscu mogą oni uzyskać informacje na temat wszystkich produkowanych tu kominków, stosowanych akcesoriów i wkładów. Posiadając duże doświadczenie, pracownicy Kominki Czeczil doradzą w kwestii wyboru najodpowiedniejszego kamienia, wzoru i stylu realizacji.

Zamawiając kominek w tej firmie, klient ma gwarancję rzetelnej, kompleksowej obsługi, od projektu, aż po rozpalenie ognia. Przestrzeganie surowych norm technicznych i przepisów budowlanych dotyczących instalacji urządzeń grzewczych, jakimi są kominki, to zasada, której ściśle pilnują. Ich regułą jest również dobór właściwych wkładów grzewczych, stosowanie materiałów najwyższej jakości i precyzja wykonania. Oferując klientom montaż kominka, zdają sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nich spoczywa.

Na dorobek Kominki Czeczil składają się setki realizacji, zdobiących wnętrza znamienitych rezydencji, willi i budowli, w Polsce, a także w Niemczech, Rosji i USA. Firma może się również poszczycić wykonaniem innych nietypowych realizacji, jak choćby pomnik "Patriotom Polskim" w Nysie.
Myślę, że kilkaset wykonanych, zainstalowanych i działających do dziś, bez zarzutu, kominków, to ich najlepsze referencje.
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin
Kominki Czeczil - Ekskluzywne kominki pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek